kerststalGiotto.jpg

RK Parochiegemeenschap St. Jan - Goede Herder, Laren

stjanDe parochiegemeenschap Sint Jan - Goede Herder heeft voor haar vieringen een monumentale basiliek tot haar beschikking. In 1937 heeft Paus Pius XI aan onze kerk de titel 'Basilica Minor' verleend.

Jaarlijks wordt de Sint Jansprocessie gehouden in juni, op de zondag het dichtst bij 24 juni, de feestdag van Sint Jan, de patroon van onze parochie. Deze eeuwenoude traditie is tot ver buiten de grenzen van ons dorp bekend.

Adres: Brink 31, 1251 KT Laren

Pastor: J.J.M. Vriend

Website: RK Parochiegemeenschap St. Jan - Goede Herder, Laren
Kerkblad: De Klepel, online beschikbaar

Secretariaat: Brink 33, 1251 KT Laren
Tel. 035-5382071, maandag t/m donderdag 9.00 uur tot 12.30 uur
e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Vieringen: Actueel overzicht vieringen